KOLTUK YIKAMA

yazar:

kategori:

MİSLER TEMİZLİK KOLTUK YIKAMA

Evlerde Profesyonel Koltuk Temizleme

 Seri Bir Şekilde Hizmet Veren Ve Koltuk Temizleme İstanbul Ekibimiz, İstanbul’un Her Köşesine Hizmet Götürmektedir. Kirlenen Bir Koltuğun Yıkanması Kadar, Kurutulması Da Başlı Başına Bir Problemdir. Kurutma Özelliği Zayıf Makinelerle Temizlik İmkansızdır. Koltuk Temizlik İstanbul Personelimiz, Bu Konuda Çözüm Odaklı Hareket Etmektedir. Kullandığımız Makineler, Hızlı Kurutma Özelliğine Sahiptir. Kısa Sürede, Koltuk Temizleme İstanbul Ekibimiz, Kurutma İşlemini Gerçekleştirdiği İçin, Zaman Kaybetmeden Koltukları Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Koltuğun Kumaş Yapısını Bozmayan Özel Temizlik Maddeleriyle, Koltuklarınız Eskisinden Çok Daha Temiz Bir Hale Gelecektir.

Koltuk Yıkatma İstanbul Hijyenik Koltuk Temizleme Servisi

İşimiz: Profesyonel Olarak Yerinde Koltuk Temizlemeci Hizmeti Vermektir. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklar. Bizde Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz Ayrıca İstanbul İline Koltuklara Hijyen Uyguluyoruz. İstanbul Koltuk Takımı Yıkama Ve İstanbul Evde Koltuk Temizleme Hizmeti Vermekteyiz.
Bize Her Şeyi Sorun Ama Kanepe Yıkama Nasıl Yapılır Sorusunu Sormayınız Biz 12 Senedir Bu İşlemin Her Çeşit Yöntemini Yapmaktayız. İstanbul Çekyat Yıkama Ve Temizleme Adı Altında 18 Senelik Hizmet Ve Garanti Verilerek Gerçekleşen Yerinde Koltukyıkama İstanbul Hizmetimiz 12 Yılına Girmiş Bulunmaktadır.

İstanbul Da Her İlçeye Koltuk Yıkama Servisi Verebiliriz

Coğu Çok Kimse İçin Yıkama İşleri Oldukça Önemlidir. Çünkü Yıkamanın Yapılacağı Alana Göre Kullanılacak Olan Teknikler, Malzemeler Ve Çok Daha Fazlası Önem Taşır. Bu Noktada İse Profesyonel Kuruluşlar İle Çalışmak Ciddi Anlamda Olumlu Bir Etki Yaratır. Bu Tarz Yerler Neyin Ne Olduğunu, Hangi Malzemelerin Nasıl Etki Gösterdiğini Ve Diğer Tüm Noktaları Bildikleri İçin En İyi Müdahalelerde Bulunurlar.

Koltukları Olduğu Yerde Yıkama İşlemi Yapmaktayız.

Tam Da Bundan Dolayı Söz Gelimi Ev İçi Temizliklerinizi, Koltukyikama İşlerinizi Yine Profesyonel Kuruluşlara Yaptırmanız Mümkündür. Bu Sayede En Net Çözümlere Ulaşılmaktadır. Öte Yandan Sadece Ev Olarak Değil, Farklı Yönlerden De Temizlik İşleri Gerekebilir. Örneğin Ofislerde Halı Yıkama, Camilere Ve Benzer Yerlere De Temizlik Hizmetleri Götürülmektedir. En Sık Karşılaşılan İhtiyaçlardan Biri İse İstanbul Kanepe Yıkama Olmaktadır. Profesyonel Kuruluşlar Bu Tarz Büyük Alanlara Hassasiyet İle Hizmet Vermektedir.

Evlerinde Koltuk Olan Müşterilerimizin Sorunu Temizletme İşlemi

Pek Çok Yerleşim Merkezinde Büyük Bir İhtiyaç Olarak Kendini Gösteren Yerinde Halı Yıkama İşlemleri İçin Şimdi Siz De Tüm Detayları İle Bu Hizmetlerden Yararlanabilirsiniz. Bu Sayede Hem İhtiyaç Duyduğunuz Alanların Temizlenmesini Sağlayacak, Hem De Tertemiz Cami Halılarına, Koltuklara Ve Diğer Unsurlara Sahip Olacaksınız. Bu Bakımdan Da Üst Kalite Bir Hizmet Alındığı İçin Genel Bir Mutluluk Hali De Söz Konusu Olacaktır. En Uygun Ve En Doğru Hizmet Anlamında Bu Noktadan Destek Almak Gayet Mümkündür.

Yerinde İstanbul Koltuk Yıkatanlar

Evlerimizde En Çok Kullandığımız Ve Üstlerinde En Uzun Vakit Geçirdiğimiz Ürün Koltuklardır. Dolayısıyla, Fazlaca Haşır Neşir Olduğumuz Bu Ürünler Fazlaca Kirlenir Ve Tozlanır. Özellikle Evde Küçük Çocuk Ve Hasta Olması Durumunda Bu Durum Yok Daha Fazla Yaşanır Ve Belli Aralıklar İle Koltukların Mutlaka Temizlenmesi Gerekir. Koltuk Temizliği Sadece Temiz Bir Görüntü Elde Etmek İçin Değil, Hijenik Bir Ortam İçin Düzenli Olarak Yapılmalıdır. Çünkü Özellikle Alerjik Astımı Olan Bir Çocuk Varsa Koltuklarda Fazlaca Biriken Tozlar Sebebiyle Rahatsızlanabilir.

Koltuk Yıkatmak İstanbul Her İlçesine Servisimiz Vardır

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Almak istediğiniz evde koltukyıkama işlemi ister evinizde isterse iş yerinizde olsun hiç fark etmez, konusunda tecrübeli firmamız her zaman size ihtiyacınız olan hizmeti sunmaya hazırdır. Koltuk takımı yıkama konusunda belirli bir deneyime ve donanıma sahip olan şirketimiz, işinin uzmanı bir kadro vasıtasıyla hizmet vermektedir. Koltuklarınızı yıkamak üzere faaliyet gösteren çalışanlarımız, öncelikle koltukları tozlarından arındırır. Varsa öncelikle sağlığa zararsız leke çıkarıcılar kullanarak lekeleri çıkarır. Leke çıkarma işleminin ardından gelişmiş teknoloji ürünün koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı yıkayarak kirlerinden arındırır.

Ofislerde İstanbul Koltuk Yıkama 24 Saat Temizleme Servisi

Her Türlü Koltuk Yıkatma İşleri Profesyonelce Yapılmalıdır

Hayatın Kendi Dinamikleri İçinde Çok Önemli Ve Çok Kritik Konular Bulunur. Bunların Arasında Temizlik Ve Hijyen Sağlama İşleri Önde Gelirken, İnsan Hayatı Açısından Da Temiz Yaşam Alanları Her Bakımdan Dikkat Çekmektedir. Bu Noktada Evlerde Ya Da Daha Küçük Ve Basit Alanlarda Temizlik İşlemleri Gerektiği Zaman Ev Sakinleri Bu İşleri Yapmakta İken, Daha Büyük Ve Daha Özen Gerektiren Alanlar İse Doğrudan Profesyonel Ekiplerce Sürdürülmelidir. 

4 Mevsim Koltuk Kanepe Çekyat Sandalye Yıkama Hizmetleri

Bu Anlamda Evin İçindeki Halılardan Koltuklara Kadar Pek Çok Detay Ve Özen Gerektiren İşlem Profesyonel Temizlik Ekiplerince Yapılmalıdır. Örneğin Koltuk Yikama İşi Göründüğü Kadar Kolay Olmamakla Beraber, Koltuğun Malzemesi Ve Cinsine Bağlı Olarak Tekniklerinden Temizlik Eşyalarına Kadar Çok Farklı Gereksinimler De Ortaya Çıkarabilir. Tüm Bu Detaylar İse Ekiplerin Uzmanlık Alanı Çerçevesinde Değerlendirilir Ve Uygulanır. Temiz Ve Güzel Bir Hayat İçin Elbette Ki Sosyal Alanlar Ve Toplu Yaşam Alanları Da Öne Çıkar. Günde 8 Saat Toplanılan Ve Türlü Türlü İnsanın Da Geldiği Ofislerde Kirlilik Ve Mikrop Da Zaman Zaman Baş Gösterecektir. Daha Temiz Bir Ofis İçin Cami Temizlikleri Özenle Yapılırken, İstanbul Ofis Koltuk Yıkama İşlerinde De Hassas Bir Çalışma Gözetilir.

Yerinde Koltuk Temizletmek Sorun Olmaktan Çikiyor.,

Dileyen Her Yetkili Profesyonel Temizlik Ekipleri İle İrtibata Geçerek Evde Koltuk Yikamacı İstanbul İşlerini Sorunsuzca Hallettirebilir. Uygun Fiyatlar Ve Kaliteli Hizmet Bu Şekilde Sağlanır. Evlerde Koltuklardan İdrar Kokusu Nasıl Giderilir Bu Konu Nerdeyse Her Kesin Başından Geçmekte Olan Bir Hijyen Sorunu Olup Kendi İmkanlarınızla Giderilmesi Zor Olan Bir Sorundur Profesyonel Bir Yârdim Almanızda Fayda Olacaktır. 

Sidikli Koltuk Nasıl Temizlenir 

Temizlemekten Önemlisi Temizlenirken Koltuk Hijyenik Hale Getirilmesi Daha Çok Öneme Sahip Olum Bunun İçin Uzman Yardımında Faydalanmakta Fayda Bulunmaktadır. Çiş Yapılan Koltuk Nasıl Temizlenir Sadece Temizleme Konusuna Odaklanmak Çok Yanlış Bir Tutum Olabilir Koltuk Yıkama Ve Sağlığa Uygun Bir Hale Getirilmesinde Çok Fayda Olmalıdır. Koltuktan Çiş Kokusu Nasıl Çıkar Uzman Bir Koltuk Yıkama Firmasından Yârdim Almanız Sayesinde Gönül Rahatlığıyla Koltuklarınıza Rahat Bir Şekilde Keyfini Çıkarabilirsiniz. Koltuktaki İdrar Kokusu Nasıl Çıkar Bu Konu Nerdeyse Her Kesin Başından Geçmekte Olan Bir Hijyen Sorunu Olup Kendi İmkanlarınızla Giderilmesi Zor Olan Bir Sorundur Profesyonel Bir Yârdim Almanızda Fayda Olacaktır.

Koltuklarımız Göründüğü Kadar Temiz Mi?

Koltuklarda İdrar Nasıl Temizlenir Sorusunun Cevabini 15 Yıllık Tecrübeyle Koltuklarınızdan Yok Ediyoruz.
Koltuktan Çiş Nasıl Temizlenir Bizim Mesleğimiz Olduğu İçin İtina Ve Özenle İşimizi Severek Yapıyoruz.

İstanbulun Her İlçesine Mahallesine Koltuk Yikama Hizmet Vermekteyiz.

Koltuğa Sinen Çiş Kokusu Nasıl Giderilir Çiş Olan Bölgeyi Yıkama Sürecini 3 Kere Tekrarlayarak Temizliğini Ve Hijyen Çalışmasını Yapıyoruz.
Kanepeden Çiş Kokusu Nasıl Giderilir Koku Gelen Bölgeye Özel Kimyasalla Tekrarlanan Sivi Verimi Ve Alımı Yaparak Kokuyu Yok Etmekteyiz.
Koltuktan Çiş Kokusu Nasıl Gider Evdeki Kedi Ve Köpeklerimizin Genellikle Koltuk Üzerine Yaptıkları Çiş Den Kaynaklanan Kokuyu Gidermekteyiz.
Koltuktan Sidik Kokusu Nasıl Çıkar Küçük Çocuklarımızın Evde İstemeyerek Koltuk Ve Kanepe Üzerine Yaptıkları Çiş Bize Dert Olmaktadır Bizler 15 Yıllık Deneyimle Bu Sorunlarınızı Tamamen Yok Etmekteyiz.

Koltuktaki Çiş Kokusu Nasıl Giderilir.

Koltuk Süngerine Sinen Çiş Kokusunu 15 Sentim Derinlere Özel Sıvı Verilerek Ve Geri Alınarak Yapılan İşlemler Tekrarı İle Kurtulmak Mümkündür. Koltuğa Çiş Nasıl Temizlenir Evde Kendi İmkanlarımızla Temizlenmesi Pek Mümkün Olmayan Bu Sorun İçin Koltuk Temizliği Şirketimizden Yârdim Alabilirsiniz.

Evde Çekyat Yıkama İstanbul

İstanbul Koltuk Takımı Yıkama Çeşitleri Ve Temizlik Aşamaları
Taşınmaz Koltuk Bulunan Ev Ve İş Yerleri İle Kamu Binaları İçin Genellikle Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetlerinden Faydalanılmaktadır. Bu Bağlamda, Firmamız İhtiyaç Duyulan Her Türlü Ekipman Ve Deneyimli Ekibiyle Yerinde Koltuk Yikama Hizmeti Vermektedir. Yıkama İşlemleri Esnasında İse Koltukların Kullanım Sıklığı Ve Kirlenme Durumu Dikkate Alınmaktadır.
Yerinde Kanepe Yıkama Çeşitleri

İstanbul Evde Koltuk Yıkamacılar

Koltukların İçeriği Ve Kir Durumuna Bakılarak Farklı Yerinde Koltuk Kanepe Yıkama Çeşitleri Uygulanmaktadır. Bu Bağlamda Uygulanan Koltuk Yıkama Çeşitleri Ve Özellikleri Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır. Şampuanlama: Bu Yöntem Koltukyikama Yöntemleri Arasında Etkisi En Az Olan Yol Olarak Kabul Edilmektedir. Bu Yıkama Şeklinde Koltuk Özel Şampuanlarla Yıkanmakta Sonra Da Vakum İle Geri Çekilmektedir. Buharla Yıkama: Bu Yöntem Koltukların Yüzeysel Olarak Temizlenmesini Sağlamaktadır. Koltuk Takımı Yıkma Makinesi İle Sıcak Su Ve Şampuandan Oluşan Bir Karışım Koltuk’a Sıkılmaktadır. Sonrasında Da Kirleri Çözen Bu Karışım Aynı Makine İle Geri Çekilmektedir. Köpükleme: Köpükleme Yöntemi En İyi Sonuç İstanbul Koltuk Yıkamacılar İşlemidir. Az Miktardaki Su Ve Köpük Koltuklara Sıkılarak İşleme Başlanmaktadır. Karışım Koltuk’a İşledikten Sonra Da Tamamen Vakumlanmaktadır. Kuru Temizleme: Bu Yöntem Koltukların Islanamayacağı Durumlarda Kullanılmaktadır. Bu Bağlamda, Koltuktaki Kir İçin Mıknatıs Görevi Gören Bir Temizlik Tozu Ve Vakumlama Yapılmaktadır. 

Yerinde Koltuk Takımı Yıkama Yaptırmanın Avantajları

Koltuklarımızın Evde Yıkanması Gitgide Popülerliği Artan Bir Temizlik İşlemidir. Tarafımızdan Alacağınız Bu Hizmet Karşılığında Pek Çok Avantajlı Durum Ortaya Çıkmaktadır. Bu Bağlamda Önceden Belirlenen Tarihte Yapılan Yerinde Koltuk Takımı Yıkama İşlemi Oldukça Kısa Sürmektedir. Temizlik Esnasında Yapılan Her Bir Adım Da Koltuk Sahipleri Tarafından Gözlenebilmektedir. Bu Sebeple De Leke Ve Kirlerin Tamamen Çıkıp Çıkmadığı Kontrol Edilebilmektedir. Yerinde İstanbul Koltuk Yerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir?
Yıkama Esnasında İzlenen Temizlik Aşamaları Tüm Yerinde Koltuyikama Hizmetlerinde Benzerlik Göstermektedir. Bu Bağlamda

Yerinde Koltuk Yıkama Aşamaları Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır.

 1. Yıkama Sırasında Kullanılacak Makine Ve Ekipmanların Hazırlanması.
 2. Koltuk’a İşleyen Tozun Alınması.
 3. Ürüne Zarar Vermeyecek Malzemelerle Lekelerin Temizlenmesi.
 4. Koltuk Üzerinin Fırçalama Makinesiyle Fırçalanması işlemin yapılması
 5. Vakumlama Veya Kurutma İşlemlerinin Yapılması.Koltuk Temizleme Hizmetiyle İlgili Tüm BilgilerTemizlik Ve Hijyen Artan Virüs Salgını Nedeniyle De Çok Ciddi Ve Gerekli Bir Hal Almıştır. Bunun İçin Artık Sadece Ev Ve İş Yerlerinin Alanlarının Temizliği De Yetmemektedir. Her Yerin Ve Her Eşyanın En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülerek Hijyenin Sağlanması Gereklidir. Tüm Bu Temizlik Hizmetlerinin Arasında Koltuk Yıkama Da Kişi Ve Kurumlara Verilmektedir. Belki De En Çok Kullandığımız Üzerinde Vakit Geçirdiğimiz Koltukların Profesyonel Eller Tarafından Temizlenmesi Bir Ayrıcalık Ve Hijyenin Kuralıdır. İstanbul Da Koltuk Yıkama Hizmeti Koltukların Kumaş Dokusuna Zarar Vermeden, Özel Temizlik Ürünleri Ve Özel Teknolojik Aletler İle Özel Ekipman Doğrultusunda Derinlemesine Yapılan Yıkama İşlemine Koltuk Yıkama Denir. Tanımdan Da Anlaşılacağı Gibi Eşyanın Temizliğinin Sağlanmasında Bazı Koltuk Kumaşına Özel Temizlik Ürünlerinin Kullanıldığı Gibi Bu İşlem Özel Makinelerle Yapılmaktadır. Bu Yüzden De Belirli Bir Profesyonellik Gerektirmektedir.  Birçok Ev Kadını Ve İş Yerindeki Temizlik Görevlileri Ofis, Ev Alanındaki Koltukları El İle Silerek Temizleme Yolunu Tercih Edebilir. Fakat Bu El İle Koltuk Temizleme İşi Yüzeysel Olarak Gerçekleşir Derinlik İçermez. Bu Yüzden De Makine Ve Özel Temizlik Ürünleriyle Yapılan Yıkama İşlemi Tamamen Çok Daha Farklı Hijyen Sağlar.İstanbul Da Koltuk Takımı Yıkama Fiyatları Koltuk Temizleme Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Bu İşlemin Koltuğu Normal Bir Şekilde El İle Silerek Temizlemekten Farklı Olduğu Belirtildi. Bu Da El İle Yapılamayacak Bazı Temizlik Kurallarının Koltuk Yıkama Hizmetinde Sağladığı Avantajları Doğurmuştur. İşte Tüm Bu Avantajlar Şöyledir:-Koltuğun Üzerinde Kalıplaşmış Ve Çıkmayacak Olan Lekeleri Bile Çıkarır.
  -El İle Temizlikte Sağlanamayacak Hijyeni Teknoloji Sayesinde Gerçekleştirir.
  -Koltuk Dokusuna Kesinlikle Zarar Vermeyecek Temizlik Ürünleri Kullanılır.
  -Alanında Uzman Bir Firma Tarafından Bu İşlem Gerçekleştirilir.
  -İşinde Uzman Kişiler Hiç Bir Şekilde Zarar Vermeyerek Son Noktasına Kadar Alet Ve Ürünler İle Hijyeni Sağlar.
  -Bu Hizmetin Belirli Aralıklar İle Alınması Gerekir.
  -Hizmet Alındıktan Sonra Koltuklar Daha Uzun Ömürlü Bir Şekilde Hijyen Sağlanarak Kullanılır.
  -Koltukların Kirlenme Süresi Kısaltılmış Olur.
  -Hem Ekonomik Hem Son Derece Fazla Hijyenik Hem De Uzun Ömürlüdür.Oturma Gurubu Yıkama Fiyatları İstanbul Bu Alanda Uzman Firmalar Koltuk Yıkama Hizmetinde Belirli Teknik Ve Yöntemleri Kullanırlar. Zaten Bu Sayede Hijyen Sonuna Kadar Sağlanmış Olur.  Örneğin Buharlı Kullanılan Sular, Köpükler, Temizlik Ürünlerinin Sağlamış Olduğu Yıkamadan Sonra Yapılan Kurulama, Sıcak Karbonatlı Yöntem Gibi Daha Pek Çok Teknikle Koltuklar Yıkanır. Bu Tekniklerin Tamamı Koltuğun Temizliğinin Tam Anlamıyla Gerçekleşmesine Yarar Sağlar. Koltukların Temizlenmesi Koltuklardan Havaya Yayılan Hastalık Yapıcı Virüsleri De Yok Eder. Ayrıca Firmalar Temizlik Ürünlerinin Seçiminde Doğaya Da Zarar Vermeyecek Kimyasal İçerikleri Bakımından Zararsız Ürünleri Kullanır. Bu Şekilde Gerçekleştirilen Yıkama İşlemi Neredeyse 0 Oranına Yakın Olacak Şekilde Bakterileri Yok Eder. Koltuk Yıkatma Zamanı Ve Kurumasıyla İlgili Bilgiler Bu İşlemin Belirli Zaman Aralıklarında Yapılması Gerektiği İletilmiştir. Bu Süre Kullanıma Bağlı Olarak Da Değişmektedir. Eğer Kişiler Koltuklarını Çok Daha Fazla Kullanıyorsa Zamanı Daha Kısa Tutarak Yıkatmaya Vermelidir. Örneğin Sürekli Evde Olan Ve Çocukları Olan Aileler Koltuklarını Daha Fazla Kullanıyor Demektir.  Ortalama Olarak Bir Süre Verildiğinde İse 6 Ya Da 7 Ayda Bir Koltuk Yıkama İşlemi Gerçekleştirilmelidir. Koltuklarınızı Firmaya Yıkatma İçin Teslim Ettiğinizde Bitme Süresi De Koltukların Kirlilik Durumuna Göre Değişmektedir. Eğer Koltukta Leke Gibi Durumlar Fazla İse Süre Biraz Daha Uzayabilir. Aynı Zamanda Koltuğun Yüzeyinin Temizlenmesiyle İşlem Bitmemektedir. Koltuğun Ne Kadar Büyük Olduğu, Minderlerinin Sayısı Ve Büyüklüğü Gibi Özellikler De Temizlik Süresini Etkilemektedir.
  Evlerde Koltuk Kanepe Çekyat Yıkama Ücretleri İstanbulYine Ortalama Olarak Bir Süre Verilmesi Gerekirse 45 Ya Da 60 Dakikada Koltuklarınız Yıkanır, Temizlenir Ve Size Teslim Edilir. Yıkamadan Sonra Size Teslim Edilen Koltukların Da Kuruma Süresi Oldukça Kısadır. Sizi Zorlamayacak Şekilde 20 Derecelik Bir Oda Sıcaklığında Koltuklar Ortalama Olarak 7 Saatte Kurumaktadır. Oda Sıcaklık Dereceniz Daha Arttığında Kuruma Süresi Kısalır. Koltuklar Kuruduktan Sonra Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Size Yardımcı Olmak Adına Tüm Bu İşlemleri En Kaliteli Ve Olması Gerektiği Gibi Gerçekleştiren www.mislertemizlik.com Sitesi Her Zaman Hizmet Vermektedir. Tek Yapmanız Gereken Siteyi Ziyaret Ederek İletişim Bilgilerine Ulaşmaktır. Firmayla İletişime Geçtiğiniz Taktirde Hizmet Rakamlarına Da Ulaşabilirsiniz. Firma Sayesinde Koltuklarınız Yıkanarak Son Teknoloji İle Hijyene Kavuşur.

– Koltuk yıkama işlemi bir takım için ortalama 2-3 saat arasında süremektedir.

– Koltuklar yıkanmaya başlamadan önce lekeleri varsa leke çıkarıcılar ile lokal işlem yapılarak lekeleri yumuşaması sağlanmaktadır.

– Koltuk Yıkama da özel olarak hazırlanmış yoğun deterjan püskürtme yöntemi ile yıkanacak alana püskürtülür

– Koltuk içinde bulunan süngerler deterjanı emmeden mini fırçalama makinesi ile fırçalama yapılır ve kirleri yumuşatmış olur

– Fırçalama işlemi biten koltuklar hiç bekletilmeden vakumlama işlemine geçilir

– Koltuk yıkama işleminde mümkün olduğu kadar hızlı davranılmalı koltuk süngerlerinin deterjanı içine çekmesi engellenmeli

– Vakumlama işlemi 3 aşamadan oluşur.

1-) Kirli deterjanlı suyun çektirilmesi

2-) Koltuk yüzüne temiz durulama suyu verilir

3-) Verilen temiz su çok iyi bir şekilde çektirilir ( Çektirme işlemi çok iyi ve güçlü yapılması gerekmektedir, aksi taktirde koltuklarınızda kokuşma ve yıpranma olmaktadır)

– Vakumlama işlemi biten koltuklar oda sıcaklığında kurutulmaya bırakılır .

– Ortalama 4 ile 12 saat arasında kurutma işlemi tamamlanmış olur.


Yorumlar

“KOLTUK YIKAMA” için bir yanıt

 1. […] olarak Bayrampaşa ev temizliği için Bayrampaşa gündelik temizlikçi talep edilmektedir. Bayrampaşa gündelik temizlik sayesinde ev dışında Bayrampaşa ofis temizliği de sağlanabilmektedir. Gündelik […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir