Temizlik hizmetlerinde %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

VAKUM AMBALAJ – BLİSTER ÜRETİMİ – VAKUM BLİSTER

FOMPLASTİK

FomPlastik Vakum Ambalaj olarak, tasarımdan, ürünün müşteriye ulaşımına kadar olan süreç dahil “müşterinin mutlak ve sürekli memnuniyetinin” sağlanması ve her departmanda kalite anlayışının bir “standart” haline gelmesini kendimize hedef edindik…

VAKUM AMBALAJ

BLİSTER AMBALAJ ÜRETİMİ

Ambalaj sektörü imalat sektörünün en önemli yardımcısıdır. Er vakum kendi tesislerinde ürettiği blister ambalajlar ile imalatı yapılan ürünün bozulmadan ve bütünlüğünü koruyarak tüketiciye ulaşmasını sağlar.

VAKUM AMBALAJ

TAŞIMA SEPERATÖRLERİ

FOM Vakum Albalaj’ın vakumlama tekniği ile ürettiği plastök seperatörler endüstriyel ve perakende sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Plastik vakuum taşıma seperatörleri, ürünlerin sağlıklı bir şekilde paketlenmesi…

ÜRÜN TEŞHİR STANDI

Tüketicilerin raftaki bir ürünü farketmeleri yalnızca bir kaç saniye sürer. Sergilenecek ürünün farkedilmesini sağlayacak ambalaj şekli ve sunum önemli bir etkendir.

TASARIM VE KALIP ÜRETİMİ

Sahip olduğu bilgi ve deneyimle, tasarım, prototip, işleme, montaj ve deneme aşamalarını bünyesinde gerçekleştirerek, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılar.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Required fields are marked *