İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

yazar:

kategori:

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

İSTANBUL temizlik şirketleri için de Çelik ve ahşap eşyalar, masa sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına ,bilgisayar, telefon, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir.
Çöpler alınmadan önce masa, sehpa üzerindeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler dikkatlice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir.

İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin bölümleri ise günlük paspas yapılır.
Lavaboların duvar ve zeminleri  temizlenir, lavabo ve klozetler gerekli temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenfekte edilir.
Talep edildikçe sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi temizlik malzemelerinin eksikliklerinin giderilmesi firmamız elemanları tarafından yapılır.

İş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir.
Hafta içi yapılan periyodik temizlik hafta sonu genel temizliğinde de aynen uygulanır. Ek olarak tavan armatürleri, duvardaki pano ve çerçeveler silinir.
Duvarların iç bölümleri temizlenirken içlerindeki malzemenin yerleri bozulmadan silinir tozları alınır.
Zeminlerin mermer ve granit bölümleri yıkanarak suları sanayi tipi makinelerle tahliye edilir.

WHATSAPP VEYA TELEFON İLE

Misler temizlik şirketimize bir telefon kadar yakınsızı istanbul & avrupa yakası ve anadolu yakası temizlik firması


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir